משרד בויאר, אור, ושות' הינו משרד עורכי-דין מסחרי מוביל, המחזיק בניסיון נצבר של עשרות שנים בחזית המשפט המסחרי בישראל.

כשבאמתחתם ניסיון עשיר ורב שנתי בטיפול בחברות וגופים מהגדולים במשק, שותפי המשרד ניחנים ביכולת ללוות לקוחות מגוונים ולטפל בסוגיות משפטיות ועסקיות מורכבות, בדגש על תחומי הנדל"ן ותכנון ובנייה, דיני תאגידים, ליטיגציה, בנקאות וגבייה ו. המשרד מתגאה בקשת התמחויות רחבה ורב תחומית, וביכולתו להעניק ללקוחותיו טיפול משפטי המקיף את כלל צרכיהם.

כחלק מתפיסת ה"אני מאמין" המקצועית של משרד בויאר אור ושות', מקפידים שותפי המשרד על טיפול אישי ופרטני בכל תיק ומול כל לקוח, עד לסיומו המוצלח של ההליך המשפטי והבטחת תוצאה משביעת רצון. מעורבות אישית וקרובה זו, מייחדת את המשרד, מבדילה בינו לבין משרדים אחרים, ומבטיחה כי המענה הניתן ללקוח יהיה מקיף, יצירתי ורב תחומי, המגלם בתוכו ניסיון שנצבר על פי שנים.

המשרד מאמין בעבודת צוות, ובשיתוף פעולה והפריה הדדית בין שותפי המשרד ועורכי הדין. סינרגיה מקצועית זו, בדגש על שיתוף פעולה רב-תחומי והניסיון הצבור רב השנים שכל אחד מהשותפים מביא עמו, מביאה לידי ביטוי את עוצמתו המשפטית והעסקית של המשרד בצורה של עבודת צוות מקצוענית לצד יצירתיות משפטית. כל זאת, במאמץ לסייע ללקוחות המשרד בהשגת המטרות הניצבות מולם, ובפתרון הבעיות הנקרות בדרכם.

המשרד מתגאה בקשריו העמוקים עם לקוחותיו, המתפרסים על פני שנים רבות של עשייה משפטית ועסקית גם יחד. בין לקוחות המשרד חברות מובילות מכלל ענפי המשק בדגש על בנקים, מוסדות פיננסיים, עיריות ורשויות מקומיות, קיבוצים ומושבים, תאגידים בענפי הנדל"ן המניב, הבנייה, התוכנה, ההובלה והביטוח ועוד.